AKENDE JA USTE PAIGALDUS

Välisukse õigel paigutusel on võtmeroll selle turvalisuse, heli- ja soojusisolatsiooni omaduste tagamisel. Sissepääsuukse paigaldamise protsess on keeruline ja nõuab professionaalset lähenemist. Hooletu paigaldamine võib selle omadusi negatiivselt mõjutada, tekitades probleeme, nagu tuuletõmbus ja halb heliisolatsioon. Halb paigaldus võib isegi kahjustada ukse konstruktsiooni, tekitades potentsiaalseid ohte. Sobimatu vahu kasutamine võib ka tihendit pöördumatult kahjustada. Meie spetsialistidel on kogemused ja teadmised, et tagada nii välis- kui ka siseuste korrektne paigaldamine. Pakume kohapealset külastust mõõtmiseks, vana ukse eemaldamiseks ja selle materjalide utiliseerimiseks, tagades teile probleemivaba uuenduse.

Akende paigaldamisel järgime selgeid samme, alustades aknaava hoolikatest mõõtmistest. Oluline on, et konstruktsioon vastaks mõõtmetele, vältides täiendavaid aja- ja rahakulusid. Vanade akende demonteerimine toimub enne uute paigaldamist ning ettevalmistav etapp hõlmab aknaava puhastamist varasematest konstruktsioonidest. Kasutades õigeid tööriistu ja tipptasemel materjale, paigaldavad meie professionaalid hoolikalt uued aknad, tagades õige pihustusvahu või spetsiaalsete materjalide pealekandmise vastavalt hoone omadustele. Samuti pakume sise- ja välisviimistlust sh nõlvade, aknalaudade ja rennide paigaldust.

Turul on palju erinevate omadustega ukse- ja aknakujundusi. Valikukogemuse puudumisel võtke meiega ühendust. Garanteerime professionaalse lähenemise ja kõigi tööde kvaliteetse teostamise. Hoidke oma kodu turvaliselt ja mugavalt meie uste ja akende paigaldusteenustega.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

etEstonian