PIIRDEAEDADE PAIGALDUS

Kas vajate usaldusväärset ja ilusat piirdeaeda? Pakume võrk-, metall- ja puidust piirdeaedade paigaldust.

Alustuseks soovitame võtta ühendust oma kohalike ametiasutustega, et määrata kindlaks piirdeaia pikkus ja tagada vastavus kõikidele vajalikele reeglitele ja eeskirjadele. See aitab teil tulevikus vältida tarbetuid sekeldusi ja probleeme.

Kui vastus on laekunud, on meie meeskond valmis asja kallale asuma. Samuti soovitame kutsuda kohale maamõõtjaid, et määrata täpselt oma kinnistu piirid, mis tagab harmoonilise naabruse ja mugava juurdepääsu teedele.

Kui aga piirdeaed paigaldatakse samasse kohta või ehitatakse ümber, saame oma kogemusest ja ehitusmäärustest kinnipidamisest lähtudes maamõõtjadest loobuda.

Läheneme igale projektile individuaalselt, võttes arvesse teie objekti pinnase iseloomu, et määrata kindlaks vajalik puurimissügavus ja sammaste paigaldussügavus. See on oluline aspekt, kuna ebapiisava sügavuse tõttu võib piirdeaed aja jooksul kalduda.

Meie spetsialistid järgivad rangelt ehitusnorme, sealhulgas postivahesid ja varrukate kasutamist erijuhtudel. Võite loota meie asjatundlikkusele.

Piirdeaed on midagi enamat kui lihtsalt piirdeaed; see on täiendus teie kodule, lisades kinnistule iseloomu ja stiili.

Pakume valikut erinevate tootjate materjale, arvestades teie eelistusi hinna ja kvaliteedi osas. Meie eesmärk on paigaldada piirdeaed, mida hindate.

Kui teil on mõõtmistega raskusi, võtke meiega kindlasti ühendust – oleme alati valmis aitama.

Isegi kui mõnel tootjal pole laos puidust piirdeaeda, oleme valmis korraldama selle materjali kohaletoimetamise teie jaoks.

Ja kui olete huvitatud autode liugväravatest, võtke meiega ühendust. Saame teile pakkuda parimaid lahendusi.

Puitaia paigaldamisega seotud tööjõukulu võib olla kallim, kuid saate ilusa ja turvalise aia, mida naudite palju aastaid.

Usaldage oma unistus täiuslikust piirdeajast meile ja me teeme selle teoks. Meiega muutub teie aiamaa tõeliseks kunstiteoks.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

etEstonian