TERRASSIDE EHITUS

Terrasside ehitamine on teie kodu ehitamise oluline etapp. Kõige sagedamini ehitatakse terrassid ehituse viimastel etappidel, kuigi on juhtumeid, kus need paigaldatakse olemasolevate hoonete juurdeehitusena või isegi peahoonest sõltumatute konstruktsioonidena.

Terrassi paigaldamiseks tuleb pinnas korralikult ette valmistada. See hõlmab selliseid protseduure nagu kaevetööd, pinnase tihendamine spetsiaalse tamperiga, geotekstiilide paigaldamine ja pehme pinnase korral erineva fraktsiooniga killustiku lisamine, millele järgneb tihendustöötlus. Kui teie kodu põhi on maapinnast oluliselt kõrgem, võite isegi vajada minivundamenti. Terrassi karkass paigaldatakse sellele peale vundamendi täielikku kivistumist.

Asjatute sekelduste ja kulude vältimiseks on soovitatav pöörduda professionaalide poole. Kogenud spetsialistid oskavad ette näha ja arvesse võtta kõiki teie territoriumi ja kodu eriomadusi, hoiatades teid ettenägematute raskuste eest.

Usaldage terrasside  ehitamine professionaalidele ning saate usaldusväärse ja kvaliteetse tulemuse, mis teenib teid pikki aastaid.

Arvutuste tegemiseks saate kasutada kalkulaatorit. Kui soovite arvutada, kui palju laudu on vaja, siis sisestage laua pikkus, laua laius ja pind katmiseks. Saadaolevate laudade arvu väljale jätke null. Kui teil on teatud laudu arv ja soovite teada pikkus jooksva meetrites, siis sisestage laua pikkus ja saadaolevate laudade arv. Ja pind laudade katmiseks väljale jätke null. Selle kalkulaatori abil saate teha ligikaudse arvutuse. Täpsema arvutuse saamiseks palun kirjutage meile e-posti teel või helistage.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

etEstonian