TREPPIDE PAIGALDUS

Ehitusmaailmas on meil arvestatav kogemus betoon- ja puittreppide loomisel. Mõlemat tüüpi treppe saab kohandada vastavalt teie interjöörile, alates lihvimisest ja värvimisest seinte sobitamiseks kuni plaatide, marmori paigaldamiseni või puidust illusiooni loomiseks betoonist astmetele puitkatte lisamiseni.

Kui kaalute betoonile puitastmete paigaldamist, tuleks võtta kasutusele hüdroisolatsioonimeetmed, näiteks paigaldada niiskuskindel vineer või kasutada plastkiilusid kandekonstruktsiooni ja katte vahel, et vältida materjalide vahelist konflikti. Betoon ja puit mõjustavad niiskusega erinevalt: betoon annab niiskust välja, puit aga imab seda.

Betoonist trepid sobivad nii kivi- või monoliitmajadesse kui ka välitingimustesse. Puidust treppidel on omakorda omad plussid ja miinused. Puittreppe saab paigaldada igasse kodusse, olgu see siis telliskivist, puidust, betoonist, aeroc’ist, kiudplokist jne. Astmete välimus on samasugune nagu puiduga kaetud betoonastmetel, ainult hind on palju odavam. Puidust astmeid kasutatakse ka välitingimustes, näiteks terrassidel ja astmetel. Mugavus seisneb selles, et neid saab paigaldada nii ehituse lõpetamise ajal kui ka maja ekspluatatsiooni ajal, erinevalt betoontreppidest, mis paigaldatakse tavaliselt hoone ehitamise käigus.

Valik betoon- ja puittreppide vahel sõltub teie eelistustest ja vajadustest. Me ei paku teenust keerdtreppide ega metallkonstruktsioonide loomisel. Teie ise valite mis treppi tüüp teile sobib. Oleme valmis aitama teie ideid ellu viia, olenemata teie valikust.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

etEstonian